Endüstriyel Filtre Kahve Makinesi URT-FKM 350:Filtre kahve demlemek için profesyonel endüstriyel filtre kahve demleme makinesi fiyatları askeriyelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik endüstriyel filtre kahve makinesi modelleri ofisler için endüstriyel 150 fincanlık filtre kahve makinesi teknik şartnamesi fabrikalarda kullanılan endüstriyel filtre kahve makinesi fiyatı özellikleri endüstriyel filtre kahve yapma makinesi bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Profesyonel endüstriyel filtre kahve demleme makinesi modelleri kaliteli ekonomik endüstriyel 150 fincanlık filtre kahve makinesi fiyatları sanayi tipi endüstriyel filtre kahve makinesi teknik şartnamesi uygun endüstriyel filtre kahve makinesi fiyatı öze

Endüstriyel Filtre Kahve Makinesi

Satış fiyatı 8.217,00 TL
İndirim
Açıklama

Endüstriyel Filtre Kahve Demleme Makinesi URT-FKM 350

150 Fincanlık Filtre Kahve Makinesi

* Hacim: 36 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çalışma gerilimi: 230 V - 50 hZ.
* Güç: 3500 W
* Çalışma akımı: 15 A Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kaynama noktası: 98-100 °C
* Ölçüler: 36x53 cm

Endüstriyel Filtre Kahve Demleme Makinesi URT-FKM 350:150 fincana kadar demlenmiş filtre kahve alabileceğiniz bu 36 litre kapasiteli filtre kahve makinesi fabrika,ofis,askeriye ve kantin gibi yerlerde kahve ihtiyacını karşılayabilecek endüstriyel tip filtre kahve makinesidir - Endüstriyel filtre kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.