Elektrikli Döner Bıçağı JET120-D: Otomatik döner kesme makinaları, motorlu döner kesme bıçakları bölümündeki bu döner kesici makinayla döner kesmek, hızlı döner servisi yapmak artık çok kolay. Elektrikli döner bıçağıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli döner ocaklarının ce belgeli cam radyanlı gazlı elektrikli motorluların tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

Elektrikli Döner Bıçağı

Satış fiyatı 16.440,00 TL
İndirim
Açıklama

Elektrikli Döner Bıçağı JET120-D

Motorlu Döner Kesme Bıçağı - Elektrikli Döner Bıçağı

* Koli ölçüler: 17x25x41 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık (bıçak): 1270 gr
* Ağırlık (komple): 5.500 gr
* Elektrik enerjisi: 12 volt / 220 / 110 volt (Dünya Standartlarına Uygun) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Motor gücü: 80 watt
* 180°C ısıya dayanıklı, gıda ve sağlık kodeksine uygun plastik gövde
* Et ile temas eden kapak AISI 304 L Cr-Ni paslanmaz çelik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ø 120 mm dairesel düz ve testere ağızlı dairesel bıçak
* Kesim gücünü arttıran kayış sistemi
* 0,1 - 10 mm arasında döner eti incelik - kalınlık ayarı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 10 - 80 gün / kg kesim kapasitesi
* Ergonomik yapısı sayesinde hızlı kolay ve seri kesim
* Hijyenik, emniyetli ve uzun ömürlü Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Elektrikli Döner Bıçağı JET120-D:Otomatik döner kesme makinaları, motorlu döner kesme bıçakları bölümündeki bu döner kesici makinayla döner kesmek, hızlı döner servisi yapmak artık çok kolay. Bu döner kesme makinesiyle hep aynı kalınlıkta döner kesersiniz. Döner kesme ustasının eli fazla yorulmaz, döner kesmek ustalık gerektirmez - Dönercilerde kebapçılarda büfelerde hızlı döner kesmek için otomatik döner kesme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.