Elektrikli Barbekü Izgara R131:Hem evlerin balkon ve bahçelerinde, hem ofis kutlamalarında ve hem de teknelerde kullanıma uygun, elektrikle çalıştığı için duman da çıkarmayan, komşularınıza ve size rahatsızlık vermeyecek döküm pişirme yüzeyiyle lezzetli et tavuk köfte ve sebzeler pişirmenizi sağlayacak elektrikli barbekü ızgaradır - Elektrikli barbekü ızgara satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Kullananların tavsiyesi elektrikle çalışan sulu barbekü ızgara modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla elektrikli barbekü yapma ızgarası toptan fiyat listesi elektrikli dumansız barbekü ızgara teknik şartnamesi telefon 0212 2370749

Elektrikli Barbekü Izgara

Satış fiyatı 8.731,80 TL
İndirim
Kampanyalı elektrikli barbekü ızgara fiyatları endüstriyel elektrikli barbekü ızgara indirim kampanyası imalatçısından en ucuz fiyatlı elektrikli barbekü ızgara modelleri fabrikası telefon 0212 2370751
Açıklama

Elektrikli Barbekü Izgara R131

Elektrikli Profesyonel Döküm Barbekü

* Ölçüler: 515x425x355 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Pişirme Yüzeyi Ölçüsü: 40x25 cm
* Ağırlık: 8,5 kg
* Güç: 1700 W Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektrik ile çalışır
* Teflon kaplı kalın döküm çıkarılabilir pişirme yüzeyi
* Şiş ile pişirme yapılabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektrostatik boyalı dış kasa
* Paslanmaz ayak ve kapak
* Paslanmaz rezistans Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Otomatik ithal termostat
* Su koyma haznesi. (Dumansız)
* Marin (tekne,yelkenli vs.) kullanıma uygun Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* NOT: Ürün koli içeriğinde şişler bulunmamaktadır

Elektrikli Barbekü Izgara R131: Elektrikli barbekü pişirme ızgaralarından bu profesyonel döküm barbekü sarı renk elektrostatik dış boyalı paslanmaz kasalı elektrikli barbekü ızgaradır. Farklı renk ve modellerde elektrikli barbekü ızgaralarımız için de bizimle iletişime geçebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.