Ekmek Bıçağı P38024:Yumuşak ekmekleri ezmeden, sert kabuklu ekmekleri ise kolayca düzgün bir şekilde kesmeye yarayan profesyonel endüstriyel tırtıklı ekmek bıçağı modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmaz çelikten yapılan hafif yapılı kullanımı kolay ekmek bıçağı fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında uzun süre dayanıklı yemekhane, lokanta ekmek kesme bıçağı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu ekmek dilimleme bıçağı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Ekmek bıçağıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli ekmek bıçakları modelleri ezmeden ekmek kesmeye en uygun lokanta yemekhane ekmek bıçağı fabrikası üreticisinden toptan ekmek dilimleme bıçağı satış listesi paslanmaz çelik ekmek kesme bıçağı fiyatlarıyla klasik ekmek bıçağı

Ekmek Bıçağı

Satış fiyatı 379,25 TL
İndirim
Açıklama

Tırtıklı Ekmek Dilimleme Bıçağı P38024

* Kesici kısım ölçüleri: genişlik 24 mm x uzunluk 175 mm x kalınlık 2 mm
* Çelik özellikleri:
* Menşei: Almanya
* Kalite: DIN 1.4116
* Sertlik: 54 ± 1 HrC Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Sap yapısı: Hijyenik PP enjeksiyon
* Ağız yapısı: Dalgalı dişli
* Yüksek karbonlu paslanmaz çelik
* Buzul ısıl işlem ile optimum sertlik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Özenle 2 kez bilenmiş ve parlatılmış kesici ağız
* Hijyenik PP plastik enjeksiyon ergonomik sap yapısı
* Hafif yapısı ile uzun süreli kullanım kolaylığı

Ekmek Bıçağı P38024:Dalgalı dişiyle fırından yeni çıkmış sıcacık ekmekleri dilimleyebileceğiniz yüksek karbonlu paslanmaz çelik ekmek kesme dilimleme bıçağıdır - Ekmek bıçağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz