Döner Makinesi Camı P115A:Remta döner makineleri için profesyonel döner ocağı camı fiyatları üstten motorlu döner pişiricilerinde kullanıma uygun kaliteli ekonomik döner makinesi camı modelleri 4 radyanlı döner makineleri için seren camı yedek parçası döner makinalarının önlerinde kullanılan remta döner makinesi camı fiyatı özellikleri tamiri elektrikli döner makinesi camı bakımı temizliği nasıl yapılır remta döner makinesi camı nasıl sökülür takılır değiştirilir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli döner makinesi seren camları modelleri üstten motorlu döner ocaklarına en uygun döner makinesi camı toptan elektrikli döner makinası camı satış listesi remta döner makinesi camı fiyatlarıyla elektrikli döner ocağı camı satıcısı

Döner Makinesi Camı

Satış fiyatı 3.187,80 TL
İndirim
Açıklama

Döner Makinesi Camı P115A

Seren döner makinesi camının ölçüsü 64*19*4 cm. olup, uyumlu olduğu bazı döner makineleri remta sd17 döner ocağı camı

Döner Makinesi Camı P128-4:Elektrikli döner ocakları camları modellerinden seren döner ocağının imalatı remta kaliteli camlı döner makineleri camları fabrikası üretimi orijinal remta üstten motorlu 4 radyanlı elektrikli döner makinesinin ön camı olup 64x19x4 santim ölçülerinde orijinal remta döner makinası camı yedek parçasıdır - 4 Rezistanslı remta üstten motorlu döner makinesi seren camı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DİKKAT:

 *** Döner makinesi camlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Döner makinesi camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Ayrıca döner makinesi camlarının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Döner makinesi camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu döner makinesi camını kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Döner makinesi camı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Döner makinesi camının alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki döner makinesi camı bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Döner makinesi camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.