Dolaplı Çalışma Tezgahı Krom DD716:Oteller için profesyonel krom çalışma tezgahı modelleri lokantalarda kullanıma uygun kaliteli ve ekonomik inox dolaplı çalışma tezgahı fiyatları imalatçılarından sağlam altında dolabı olan paslanmaz çelik çalışma tezgahı satışı telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli paslanmaz çalışma tezgahı döner tekerlekli evyeli bulaşık sıyırma tezgahı çöp sıyırma tezgahları sürgü kapaklı kayar kapaklı tezgahlar altı dolaplı et kesme tezgahları modellerinin en uygun fiyatlarıyla dolaplı çalışma tezgahı satış telefonu

Dolaplı Çalışma Tezgahı Krom

Satış fiyatı 29.882,16 TL
İndirim
Açıklama

Dolaplı Çalışma Tezgahı Krom DD716

Dolaplı Sürgü Kapılı Çalışma Tezgahı  Paslanmaz Çelik Sürme Kapı

Dolaplı sürgü kapılı çalışma tezgahında Genişlik 160 cm
Dolaplı sürgü kapılı çalışma tezgahında Derinlik 70 cm
Dolaplı sürgü kapılı çalışma tezgahında Yükseklik 85 cm
Dolaplı sürgü kapılı çalışma tezgahında Sırt yüksekliği 6 cm.

AISI 304 kalite 18/8 alaşımlı Krom Çelik Saç ve Profilden mamul,
Dolaplı sürgü kapılı çalışma tezgahında Üst Tabla ve taban ve ara rafı saç kalınlığı 1.20 mm,
Özel Bilyaları ile ray üzerinde kolaylıkla hareket eden sürme çift cidarlı kapaklar,
Dikme ayak ve bağlantılar 40 40 kutu profilden,
Yüksekliği Ayarlanabilir rotil ayaklı,
Satine edilmiş dış yüzeyler,
Dolaplı sürgü kapılı çalışma tezgahında Paslanmaz Krom Kaynak kullanılmıştır

Kolay kullanım ve genel temizlik,
Dolaplı sürgü kapılı çalışma tezgahında Hijyene yardımcı maksatlı özel tasarım,
Ergonomik dizayn ve şık görünüm

Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; Dolaplı sürgü kapılı çalışma tezgahı üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Tamamı paslanmaz krom çelik saç malzemeden, Aksan tarafından imal edilmiş olan bu ürünle endüstriyel mutfakda kullanılan soğuk paslanmaz metalden ayrılıp, üstün özelliklerle satine edilmiş paslanmaz metalin eşsiz güzelliğine uzanacaksınız. Endüstriyel mutfaklardan çıkarak yavaş yavaş ev kullanıcılarına da hitap eden paslanmaz çelik bu cihazla endüstriyel kullanımın doruklarında.....  Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Krom Çelik Paslanmaz Saç ve Profilden mamul paslanmaz çalışma tezgahları ile donatılmış endüstriyel mutfaklarda hijyenik ve rahat çalışma imkanı doğar. Paslanmaz Çelik Saçdan mamul çalışma tezgahları evladiyelik ürünlerdir. Çok basit koruma önlemleri ile sizlere çok çok uzun yıllar ilk günkü gibi pırıl pırıl çalışma imkanı sunarlar. Üzerlerinde dilerseniz sebze doğrama, et dilimleme, kıvırcık, marul parçalama işlerinizi halledersiniz, dilerseniz yufka açma, mantı yapma, hamur yoğurma gibi işlemlerinizi yaparsınız. Dilerseniz setüstü küçük cihazlarınızı da bu tezgahlar üzerinde çalıştırabilirsiniz. Paslanmaz Krom Çelik Saçdan Mamul çalışma tezgahlarının, dolaplarının satışı, fiyat listesi ve satın almak istiyorsanız Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DD716 DOLAPLI ÇALIŞMA TEZGAHI:Paslanmaz çalışma tezgahları bölümünde yer alan bu tezgahı;Endüstriyel mutfaklarda restaurantlarda askeriyelerde kafeler lokantal mutfkalarında cetering firmalarında gıda işleme ve yemeklik malzemelerin hazırlanmasında rahatlıkla kullanabilirsiniz.Gıdaya ve hijyene uygun olması açısından paslanmaz çelikten imal edilen bu tezgahı mutfağınızdaki farklı işlemeler için kullanabilirsiniz.Ayrıca bu tezgah haricinde özel lçülerinize görede tezgahlar üretilmektedir. Endüstriyel mutfaklar askeriyeler restaurantlar oteller katering firmaları için dolaplı çalışma tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz