Doğalgazlı Midyeci Ocağı EO041-NG:Nar gibi kızarmış iç midyeler hazırlamak için kullanılan profesyonel endüstriyel midyeci ocağı doğalgazlı modellerindendir.Üretimi kaliteli paslanmaz çelikten yapılan doğalgazlı midyeci ocağı fiyatları ekonomiktir.Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında uzun süre dayanıklı sanayi tipi doğalgazlı çubukta midye tava ocağı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu doğalgazla çalışan midye ocağı bakımı nasıl yapılır kullanılır midyeler nasıl kızartılır tavası temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır.Doğalgazlı midyeci ocağıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli doğalgazlı midyeci ocağı modelleri nar gibi midyeler kızartmaya en uygun doğalgazlı midye tava ocağı toptan doğalgazlı çubuk midye kızartma ocağı satış listesi doğalgazlı midyeci ocağı ucuz fiyatlarıyla igdaş onaylı midye ocağı

Doğalgazlı Midyeci Ocağı

Satış fiyatı 10.800,00 TL
İndirim
Açıklama

Doğalgazlı Midyeci Ocağı EO041-NG

* Ölçüler: 50x50x85 cm 
* Ağırlık: 15 kg
* Enerji: 21 MB Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç: 9,70 kW
* Paslanmaz çelikten imal edilmiştir 
* Rahat kullanılabilen ergonomik tasarım

* Doğalgazla çalışan bu profesyonel paslanmaz çelik midyeci ocağı 2 yıl garantili satılmakta olup, midyeci ocağı yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal midyeci ocağı yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir midyeci ocağı var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize midye ocağınızın bakımını tamirini servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel doğalgazlı midyeci ocağı bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Doğalgazlı Midyeci Ocağı EO041-NG:Midye pişirme ocaklarından doğalgaz ile çalışan bu midyeci ocağı çubukta kızarmış midye tava yapmakta kullanılan imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış doğalgazlı midyeci ocağıdır - Doğalgazlı midyeci ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.