Doğalgazlı Lahmacun Fırını M013-4G:Lahmacun yapmak için profesyonel doğalgazlı lahmacun fırını fiyatları kebap salonlarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik doğalgazlı lahmacun fırını modelleri lahmacun yapan restoranlar için endüstriyel doğalgazlı lahmacun fırını teknik şartnamesi lahmacun pişirmekte kullanılan doğalgazlı lahmacun fırını fiyatı özellikleri doğalgazlı lahmacun fırını bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli doğalgazlı lahmacun fırını modelleri en uygun fiyatlı doğalgazlı lahmacun fırını toptan doğalgazlı lahmacun fırını satış listesi indirimli doğalgazlı lahmacun fırını fiyatlarıyla doğalgazlı lahmacun fırını satıcısı telefonu 021

Doğalgazlı Lahmacun Fırını

Satış fiyatı 68.607,00 TL
İndirim
Açıklama

Doğalgazlı Lahmacun Fırını M013-4G

* Termostat kontrollü ısıtma - Doğalgazlı lahmacun fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz Çelik Gövde
* Ateşe Dayanıklı Tuğla
* Hijyenik
* Uzun Ömürlü - Doğalgazlı lahmacun fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Doğalgaz: 21/25 mbar
* Güç: 7,4 Kw
* Kapasite: 4 pizza
* Ölçüler: 105x80x55 cm - Doğalgazlı lahmacun fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Fırın içi: 62x62 cm
* Ağırlık: 46 kg

Doğalgazlı Lahmacun Fırını M013-4G:Sanayi tipi pişirme fırınlarından bu doğalgazla çalışan bu fırın lahmacun,pide,pizza pişirme işlemlerinize uygundur - Doğalgazlı lahmacun fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.