Çöp Poşetli Paspas Arabası CK759:Profesyonel çöp poşetli paspas arabası modelleri kaliteli ekonomik çöp poşetli paspas arabası fiyatları uygun çöp poşetli paspas arabası fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli çöp poşetli paspas arabası modelleri en uygun çöp poşetli paspas arabası toptan çöp poşetli paspas arabası satış listesi çöp poşetli paspas arabası fiyatlarıyla çöp poşetli paspas arabası satıcısı telefonu 0212 2370749

Çöp Poşetli Paspas Arabası

Satış fiyatı 3.062,40 TL
İndirim
Açıklama

Çöp Poşetli Paspas Arabası CK759

* Ölçüler: 90x45x80 cm - Çöp poşetli paspas arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paketli ölçüler: 71x43x85 cm
* Ağırlık: 20 kg
* Krom taşıyıcı
* Mimoza plastik pres - Çöp poşetli paspas arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 2x18 lt
* Orjinal teker
* Çöp toplamalı

Çöp Poşetli Paspas Arabası CK759:Paspas yer silme arabaları modellerinden olan bu çöp poşetli paspas yapma arabası 18'er litrelik 2 adet paspas kovasıyla okullarda,ofislerde,yemekhanelerde,otellerde paspas yapmakta ve aynı zamanda da çöpleri toplamakta kullanılan çöp poşetli paspas arabasıdır - Çöp poşetli paspas arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.