Çiftli Mobilya Tekerleği 1303 MHB 050*20 F4: Çiftli mobilya tekerleği ofislerde evlerde işyerlerinde kullanıma uygun olup frenli bir tekerlek modelidir. Ürünle ilgili sorularınızı yorumlarda yazabilirsiniz fabrikasından cevaplanacaktır. proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından çiftli mobilya tekerleği modelleri mobilya tekerlekleri fabrikası fiyatı üreticisinden toptan frenli mobilya tekerlekleri satış listesi pimli tekerler fiyatları endüstriyel tekerlek satıcısı

Çiftli Mobilya Tekerleği

Satış fiyatı 207,28 TL
İndirim
Açıklama

Çiftli Mobilya Tekerleği 1303 MHB 050*20 F4

- Tekerlek 50 mm çapında 20 mm genişliğinde ve toplam yüksekliği 72 mm olan mobilya tekerleklerindendir.

- Ofis ev işyeri mobilyaları için ideal tekerlek modellerindendir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Çiftli mobilya tekerleği pimli mobilya tekerleri modellerindendir.

- Mobilya tekerleğinin pim genişliği 16 mm ve pim yüksekliğiyse 40 mm dir.

- Bu tekerlek modeli frenli yapıya sahiptir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Çiftli Mobilya Tekerleği 1303 MHB 050*20 F4: Elimizde farklı model ve ölçülerde tekerlekler de bulunmaktadır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.