Çift Hazneli Meyve Suyu Ayran Soğutucu UGR-USM 2*10: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel çift hazneli meyve suyu ayran soğutucu modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından çift hazneli meyve suyu ayran soğutucu fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli çift hazneli meyve suyu ayran soğutucuları modelleri uygun çift hazneli meyve suyu soğutucu fabrikası fiyatı üreticisinden toptan ayran soğutucu satış listesi çift hazneli meyve suyu ayran soğutucu fiyatlarıyla satıcısı kampanyalı

Çift Hazneli Meyve Suyu Ayran Soğutucu

Satış fiyatı 35.054,54 TL
İndirim
Açıklama

Çift Hazneli Meyve Suyu Ayran Soğutucu UGR-USM 2*10

 * Genişlik: 36 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Derinlik: 50 cm

 * Yükseklik: 58 cm

 * İklim sınıfı: 4 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Soğutucu gaz: R134a

 * Sıcaklık aralığı: +5/+10 °C

 * Ağırlık: 31/33 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Besleme gerilimi: 220-240 / 50 V/Hz

 * Marka uygulaması yapılabilen şeffaf hazneler ve çelik gövde

 * Kolay temizlik için ayrılabilen parçalar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çift Hazneli Meyve Suyu Ayran Soğutucu UGR-USM 2*10: Çift hazneli profesyonel meyve suyu - ayran soğutucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz