Çift Cam Potlu Animo M100 Filtre Kahve Makinesi M100:Animo filtre kahve makineleri Animo M-100 endüstriyel filtre kahve makinalarından 2 ayrı camdan filtre kahve potu (filtre kahve sürahisi) olan bu filtre kahve makinesinin markası Animo olup modeli, Animo M-100 filtre kahve makinesidir.Animo filtre kahve makinaları otellerde, büyük toplantılarda, restaurantlarda, kafelerde, pastanelerde son derece randımanlı çalışan profesyonel filtre kahve makineleridir.Animo M100 filtre kahve makinesi kolay arıza yapmayan seri filtre kahve veren makinelerdir - Çift cam potlu Animo M-100 filtre kahve makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Animo filtre kahve makineleri Animo M-100 endüstriyel filtre kahve makinalarından 2 ayrı camdan filtre kahve potu (filtre kahve sürahisi) olan bu filtre kahve makinesinin markası Animo dur - Çift cam potlu animo M100 filtre kahve makinesi satışı 0212 237

Çift Cam Potlu Animo M100 Filtre Kahve Makinesi

Satış fiyatı 33.957,00 TL
İndirim
Açıklama

Çift Cam Potlu Animo M100 Filtre Kahve Makinesi M100

2 adet 1,8 litre hacminde cam potlu, otomatik ısıtmalı plakalara sahip filtre kahve makinesi - Animo M-100 iki cam potlu filtre kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Manuel su dolum

Dayanıklı paslanmaz çelikten (CrNi 18/9) yapılmış, modern dizaynlı - Animo M-100 iki cam potlu filtre kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sızıntı olması durumunda otomatik duran filtre sistemi

Cam pot dedektörü - Animo M-100 iki cam potlu filtre kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kahvenin hazır olduğunu belirten sinyal

Kireç çözme zamanını bildiren gösterge - Animo M-100 iki cam potlu filtre kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Aşırı ısınmaya karşı çift yönlü koruma

Elektronik anakart - Animo M-100 iki cam potlu filtre kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ölçüler (En x Boy x Yükseklik): 460x205x380 mm (cam potla birlikte yükseklik= 625)

Stoklanabilen kahve miktarı: 3,6 litre (29 fincan) - Animo M-100 iki cam potlu filtre kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Demleme kapasitesi: 18 litre / saat (yaklaşık 144 fincan)

Demlenme süresi: 6 dakika / fincan - Animo M-100 iki cam potlu filtre kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Elektrik bağlantısı: 1N~220-240V/50-60 Hz/2250W

Filtre kahve makinesinin cam potları, şalteri, rezistansı ve diğer parçaları yedek parça deposunda 10 yıl süreyle stokludur - Animo M-100 iki cam potlu filtre kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Animo M-100 filtre kahve makinesiyle ilgililer:filtre kahve makinesi,espresso kahve makinesi,setüstü çay makinesi,filtre kahve makinesi tamiri,kahve makinesi nasıl çalışır,filtre kahve makinesi parçaları,yerli kahve makinaları,sanayi tipi filtre kahve makinesi - Endüstriyel filtre kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ayrıca elinizde böyle bir Animo M-100 sanayi tipi filtre kahve makinanız var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli Animo M-100 endüstriyel filtre kahve makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize Animo endüstriyel filtre kahve makinelerinin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, Animo filtre kahve makinesi rezistansı Animo M-100 filtre kahve makinesi cam sürahisi elektrikli parçaları açma-kapama şalteri zaman saati butonu benzeri Animo M100 filtre kahve makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Sanayi tipi Animo M-100 endüstriyel filtre kahve makinesi tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çift Cam Potlu Animo M100 Filtre Kahve Makinesi M100:Animo filtre kahve makineleri Animo M-100 endüstriyel filtre kahve makinalarından 2 ayrı camdan filtre kahve potu (filtre kahve sürahisi) olan bu filtre kahve makinesinin markası Animo olup modeli, Animo M-100 filtre kahve makinesidir.Animo filtre kahve makinaları otellerde, büyük toplantılarda, restaurantlarda, kafelerde, pastanelerde son derece randımanlı çalışan profesyonel filtre kahve makineleridir.Animo M100 filtre kahve makinesi kolay arıza yapmayan seri filtre kahve veren makinelerdir - Çift cam potlu Animo M-100 filtre kahve makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.