Ce Belgeli Tüplü Döner Ocağı D04 :Büfe kafe kebapçı tipi döner makinaları bölümündeki bu en küçük döner ocağıyla daima enfes dönerler yapabileceksiniz.Tüp gazla çalışan CE belgeli döner ocağı 2 yıl garantili olarak satılıyor - Ce belgeli tüplü döner ocağı satış proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli döner ocaklarının ce belgeli cam radyanlı gazlı tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

Ce Belgeli Tüplü Döner Ocağı

Satış fiyatı 7.975,80 TL
İndirim
Açıklama

Ce Belgeli Tüplü Döner Ocağı D04

Büfe Kafe Tipi İki Radyanlı Tüp Gazlı Döner Ocağı - Ce Belgeli Döner Ocağı

* Özel seramik taşlı 2 radyanlıdır - Ce belgeli tüplü döner ocağı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Özel dizayn edilmiş gaz muslukları
* Paslanmaz çelik gövdesi ile tam hijyen sağlanır, kullanımı ve temizliği kolaydır
* Özel seramik taşlı radyanları tam ve verimli yanma ile ekonomik çalışma sağlar
* Döner makinası 430 kalite paslanmaz çelik sacdan mamüldür - Ce belgeli tüplü döner ocağı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Her bir ısıtıcı radyan ayrı ayrı kumanda edilerek kısılabilir, açılır, kapatılır
* Ürünün takıldığı kama şiş blok halinde öne arkaya; üst taraftaki ayar delikleri vasıtasıyla kaydırılabilir
* Bu sayede az miktardaki ürün ile çok miktardaki ürünün pişirilmesinde randıman sağlanır
* Sorunsuz ve emniyetli bir cihazdır - Ce belgeli tüplü döner ocağı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Bol ve ucuz yedek parça
* Tüple çalışan döner ocakları haricinde doğalgazla çalışan CE belgeli-Gazmer onaylı döner ocakları da vardır
* Bu tüpgazla çalışan döner ocağının fiyatına %15 ilave ücretle doğalgazla çalışabilir olarak teslim etme şansı vardır
* Opsiyonel olarak redüktörlü ve motorlu olarak üretilebilir - Ce belgeli tüplü döner ocağı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Lpg ile çalışan döner ocaklarımızın özellikle; 500 mg.lık dedantörlerde çalıştırılmasına dikkat ediniz
* Yaygın servis ağıyla 2 yıl gerçek garanti
* 15 yıl yedek parça bulundurma garantisi
* Lpg tüple veya doğalgazla çalışan gazlı döner ocağı ile döner kebap pişirmek rahat, döner kebabın tadı bambaşka - Ce belgeli tüplü döner ocağı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ce Belgeli Tüplü Döner Ocağı D04 :Ce belgeli tüplü bu döner ocağı kafelerde kantinlerde büfelerde et döner tavuk döner kebaplık döner pişirmekte kullanılan kaliteli paslanmaz çelik gövdeli ce belgeli tüplü döner ocağıdır - Ce belgeli tüplü döner ocağı satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.