Çatallı Hamur Yoğurma Makinesi HYM 500t:Hamurun ideal sıcaklığını etkilemeden havalandırarak yoğurmak için tasarlanmış profesyonel endüstriyel çatallı hamur yoğurma makinesi toplam 30 kg kapasiteli modellerindendir.Üretimi kaliteli paslanmaz çelikten yapılan hamur yoğurma makinesi fiyatları ekonomiktir.Kazanının ve çatalının sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi hamur yoğurma makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu çatallı hamur yoğurma makinesi bakımı nasıl yapılır hamur nasıl yoğurulur makine temizlenir kancası sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi kısa süre deneme yaptıktan sonra oldukça kolaydır.Çatallı hamur yoğurma makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli çatallı hamur yoğurma makinesi modelleri 30 kilo hamur yoğurmaya en uygun hamur yoğurma makinesi toptan çatal aparatlı ekmek hamuru yoğurma makinesi satış listesi hamur yoğurma makinesi satıcısı

Çatallı Hamur Yoğurma Makinesi

Satış fiyatı 25.307,96 TL
İndirim
Açıklama

Çatallı Hamur Yoğurma Makinesi HYM 500t

30 kg Hamur Yoğurma Makinesi Trifaze

* 18 kg un + 12 lt su, 30 kg hamur  
* Kazan boyutu: ø500 mm h:270 mm, 42 lt
* Kazan, çatal, çatal mili ve çevresi paslanmaz çelik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Demir döküm redüktör ile uzun ömürlü
* Tamamen gövdenin içinde motor ve tahrik sistemi
* 1.1 kw, 380 V Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paket ölçüleri: 61x87x97 cm, ağırlığı 98 kg


* Mutfaklarda yoğurma makinası olarak kullanılan bu profesyonel 30 kiloluk çatallı hamur yoğurma makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, çatallı hamur yoğurma makinesi yedek parçaları (kayışı, merdanesi, zincir dişlisi, motoru v.b. çatallı hamur yoğurma makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal çatallı hamur yoğurma makinesi yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


* Ayrıca elinizde böyle bir çatallı hamur yoğurma makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize makinenizin bakımını tamirini servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel çatallı hamur yoğurma makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çatallı Hamur Yoğurma Makinesi HYM 500t:İstenilen yumuşaklıkta, mayalı ya da direkt kullanım hamurlar için çatal aparatlı sanayi tipi hamur yoğurma makinelerinden bu 30 kilo hamur yoğurma kapasiteli çatallı hamur yoğurma makinesinin kazan, çatal, çatal mili ve çevresi paslanmaz çelikten imal edilmiş olup son derece kaliteli ve dayanıklı bir çatallı hamur yoğurma makinesidir - Çatallı hamur yoğurma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.