Çamaşır Taşıma Arabası CT737IK:Otellerde yurtlarda kirli çamaşır çöp toplamak için profesyonel endüstriyel brandalı çamaşır arabası modellerindendir. Sessiz çalışan hareketli tekerlekleriyle kolayca sürülür. 3 gözlüdür. Çamaşır torbalarının üretimi kaliteli kumaştan yapıldığından torbalı çamaşır taşıma arabası fiyatları ekonomiktir. Kirlenmiş kumaş torbasının sökülmesi takılması teknik kullanım şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi çamaşır toplama arabası fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu tekerlekli çamaşır arabalarının bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap brandası olan kat arası çamaşır taşıma arabası kullanımı temizlenmesi brandası sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. 3 gözlü çamaşır arabasıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli brandalı çamaşır toplama arabaları modelleri otellerde katlar arası çamaşır dağıtmaya toplamaya uygun çamaşır taşıma arabası fabrikası üreticisinden toptan kumaş çamaşır arabası fiyatları satış listesi çamaşır arabası fiyatları

Çamaşır Taşıma Arabası

Satış fiyatı 9.461,39 TL
İndirim
Açıklama

Çamaşır Taşıma Arabası CT737IK

* Ölçüler: 137x52x102 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paketli ölçüler: 96x56x53 cm
* Ağırlık: 20 kg
* Çamaşır arabası olarak adlandırılmış bu araba otel katları arasında kullanılan kat arabası modelidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 3 gözlü olarak imalatı yapılmıştır
* Arabada kullanılan çamaşır toplama torbalarının üretimi kaliteli kumaştan yapılmıştır
* Üretiminde kullanılan hareketli tekerlekler kaliteli teker modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çamaşır arabasının taban tablasının imalatında plastik malzemeler kullanılmıştır

Çamaşır Taşıma Arabası CT737IK:Otel kat arası çamaşır toplama arabası modellerinden olan çamaşır taşıma arabasının imalatı 137x52x102 cm ölçülerinde olup profesyonel brandalı çamaşır arabaları fabrikasınca üretimi yapılmış 3 bölmeli kirli-temiz çamaşır ve çöp toplama arabasıdır - Bez torbası olan çamaşır taşıma arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.