Bulaşık Makinası OBY500DET:Endüstriyel tip bulaşık yıkama makinası modellerinden bu 560 tabak/saat kapasiteli bulaşık makinasının imalatı yüksek standartlarla yapılmış olup son derece kaliteli ve kullanışlıdır - Bulaşık makinası proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli bulaşık makinaları modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370759

Bulaşık Makinası

Satış fiyatı 75.013,50 TL
İndirim
Açıklama

Bulaşık Makinası OBY500DET

 - EnxBoyxYükseklik; 600x660x825 mm - Bulaşık makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Net ağırlık(Kg); 65

 - Brüt ağırlık(Kg); 75 - Bulaşık makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Hacim(m3); 0,33

 - Kapasite; 560 Tabak/Saat - Bulaşık makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Elektrik gücü; 5,5

 - Volt; 230V - NPE - Bulaşık makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Yıkama suyu sıcaklığı; 55 - 60

 - Durulama suyu sıcaklığı; 80 - 85 - Bulaşık makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

-Tahliye Pompalı 

 - Paslanmaz çelikten gövde, boyler ve yıkama tankı

 - Yekpare ve köşeleri yuvarlatılmış hijyenik yıkama tankı - Bulaşık makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Saatte 35 sepet yıkama kapasitesi (Sepet ölçüleri 50cmx50cm)

 - Her yıkama periyodu için 2.8 litre su tüketimi - Bulaşık makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Su sıcaklıkları ön panelden görülebilir

 - Kullanıcı dostu dijital kontrol paneli - Bulaşık makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Önceden seçilebilir 5 farklı yıkama programı

 - Enerji, deterjan ve su kullanımında tasarruf - Bulaşık makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 - Yıkama kolları, paslanmaz çelik ve güçlendirilmiş polypropylen(PP)'den mevcuttur

 - Ayarlanabilir ayaklar ile yükseklik optimizasyonu - Bulaşık makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Kolay başlatma; boyler ve yıkama tanklarını tek tuşla su doldurma ve ısıtma imkanı

 - Elektriksel komponentler ve kablolama sistemleri uluslararası standartlara ve güvenlik yönetmeliklerine uygun - Bulaşık makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Tüm gövde izole edilmiş ve suya karşı IPX5 koruma standartındadır

 - Etkili yıkama için durulama ve yıkama sıcaklıkları termostat kontrollü - Bulaşık makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 - Makinedeki suyun tesisata geri dönüşünü engelleyen valf sistemi

 - Ekran üzerinde arıza durum takibi - Bulaşık makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bulaşık Makinası OBY500DET:Endüstriyel tip bulaşık yıkama makinası modellerinden bu 560 tabak/saat kapasiteli bulaşık makinasının imalatı yüksek standartlarla yapılmış olup son derece kaliteli ve kullanışlıdır - Bulaşık makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.