Balık Teşhir Tezgahı BTA-14:Balıkçılar için profesyonel balık teşhir tezgahı fiyatları balıkçı restoranlarında kullanıma uygun kaliteli ahşap balık teşhir tezgahı modelleri balık pazarları için endüstriyel balık sergi tezgahı çeşitleri deniz ürünleri lokantaları için soğutmalı balık teşhir dolabı fabrikası ekonomik balık teşhir tezgahı fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli balık teşhir tezgahları modelleri balık lokantalarına en uygun balık sergi tezgahı toptan balıkçı tezgahı satış listesi balık teşhir tezgahı fiyatlarıyla balık teşhir buzdolabı üretimi ahşap balık teşhir dolabı imalatı kapaklı

Balık Teşhir Tezgahı

Satış fiyatı 89.466,30 TL
İndirim
Açıklama

Balık Teşhir Tezgahı BTA-14

Balık teşhir tezgahı;

* Ölçüleri: 140x80x80 cm - Balık teşhir tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Balık teşhir tezgahı eğimli olup içerisindeki dolap derinliği 14 - 17 cm dir 
* Gövde malzemesi ahşaptan yapılmıştır
* Deniz ürünleri ve balıkların konulduğu soğutma havuzunun imalatı paslanmaz çelikten yapılmıştır - Balık teşhir tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İdeal soğutma derecesiyle deniz ürünleri ve balıklar ilk günkü gibi diri ve canlı görünür
* Tekerlikleri sayesinde kolay yer değişimi yapılabilir
* Amortisör mekanizmalıdır - Balık teşhir tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapak içi aynalıdır
* -2 ve +8 derece soğutmalıdır 
* Tahliye vanası mevcuttur - Balık teşhir tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Balıkçı pazarlarında soğutmalı balık teşhir standı olarak kullanılan bu profesyonel balık teşhir tezgahı 2 yıl garantili satılmakta olup, balık teşhir tezgahı yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir - Orijinal balık teşhir tezgahı yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Balık Teşhir Tezgahı BTA-14:Balık teşhir tezgahları balık reyon dolapları balık sergi tezgahları modellerinden kaliteli balık teşhir tezgahının imalatı profesyonel balıkçı tezgahları fabrikası üretimi 140*80*80 cm ölçülerinde gövdesi ahşap malzemeyle yapılmış aynalı kapaklı -2 +8 derece soğutma sistemli balık teşhir tezgahıdır - Balık teşhir tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu balık teşhir tezgahını balık pazarlarında balık teşhir tezgahı olarak balıkçı restoranlarında balık teşhir tezgahı olarak kullanabilirsiniz - Balık teşhir tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca elinizde herhangi bir balık teşhir tezgahı var ve arızalıysa her türlü yedek parçası ve tamiri için bizleri - Balık teşhir tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soğutmalı Balık Teşhir Tezgahı Toptan Fiyat Listesi;Dayanıklı soğutuculu balık teşhir standı profesyonel soğutmalı balık sergi tezgahı fiyatı kaliteli taze balık-deniz ürünleri sergileme buzdolabı imalatçıları