Alüminyum Folyo Dispenseri PAL-3830-45 Özellikleri / Malzemesi Metal streç ve alüminyum folyo disp. 45 cm Metal olarak üretilmiştir. Endüstriyel Alüminyum Folyo Dispenseri imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Metal streç ve alüminyum folyo disp. 45 cm modelleri fiyatları, toptan Alüminyum Folyo Dispenseri çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Alüminyum Folyo Dispenseri Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Alüminyum Folyo Dispenseri Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Alüminyum Folyo Dispenseri

Alüminyum Folyo Dispenseri

Satış fiyatı 369,60 TL
İndirim
Açıklama Alüminyum Folyo Dispenseri PAL-3830-45

Metal streç ve alüminyum folyo disp. 45 cm  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Metal streç ve alüminyum folyo disp. 45 cm
Metal olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Alüminyum Folyo Dispenseri fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Alüminyum Folyo Dispenseri modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Alüminyum Folyo Dispenseri fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Alüminyum Folyo Dispenseri alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.