Abm Sote Tavası A 108ST 20: Abm sote tava abm advanced pro tava serisinden alüminyum gövdeye paslanmaz çelik saplara yapışmaz iç yüzeye sahip sote tavasıdır. Uzun yıllar yemeklerinizde size yardımcıdır. Ürünle ilgili sorularınızı yorumlarda yazabilirsiniz fabrikasından cevaplanacaktır. proje@mutfakmalzemeleri.com 
İmalatçısından abm sote tavası modelleri sote tavası fabrikası fiyatı üreticisinden toptan yapışmaz tava satış listesi alüminyum tava fiyatları çelik tava satıcısı

Abm Sote Tavası

Satış fiyatı 1.075,52 TL
İndirim
Açıklama

Abm Sote Tavası A 108ST 20

Abm Advanced Pro Tava Serisinden yuvarlak sote tava düz taban ve alüminyum gövdeye sahip olup gövdeye AG2 alaşım perçinle sabitlenmiş 304 paslanmaz çelik sapıyla uzun ömürlü dayanıklı sote tavalarındandır.

ÜRÜN TANIMI

*3,5 mm ideal gövde kalınlığı, iç yüzeyde uygulanan profesyonel yapışmaz kaplama, zımparalı alüminyum dış yüzey, gövdeye özel alaşım perçinlerle sabitlenmiş ergonomik ve paslanmaz çelik boru saplara sahip bu seri, profesyonellerin tercihlerinin başında gelmektedir.
*İndüksiyon hariç tüm ocak türlerine uygundur.
*Çizilmeye karşı dayanıklı
*PFOA gibi zararlı maddeler içermez Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

KULLANIM VE BAKIM ÖNERİLERİ

*İlk kullanımdan önce kaplamanın tüm yüzeyini ılık deterjanlı su ile yıkayıp kurutunuz.
*Metal kaşık ve kesici aletler kullanmayınız. Tahta ve plastik türü karıştırıcılar tercih ediniz.
*Ürünü yüksek ateşte kullanmayınız. En verimli pişirme sonucunu kısık ve orta ateşte alabilirsiniz. Böylece ürününüz zarar görmeyecektir.
*Ürününüzü eğer içerisinde bir şey yoksa uzun süre ocak üstünde bırakmayınız, fazla ısınma boyaya ve kaplamaya (PTFE) zarar verir.
*Ürününüzü ani ısı değişimlerine maruz bırakmayınız.
*Ürün içinde yağ yakmamaya dikkat ediniz.
*Bulaşık makinesinde yıkamayınız.
*Ürünü yıkarken bulaşık teli ve sert bulaşık tozu kullanmayınız. Sıvı veya krem deterjan kullanınız.
Bu önlemler ürünün ömrünü uzatır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.