50-60 Kişilik Çorba Tenceresi KPK-30142828 28X28:Stok hazırlamak lezzetli çorbalar pişirmek için profesyonel çorba tenceresi 60 porsiyonluk modellerindendir.Tamamı paslanmaz çelikten üretilen kaliteli kemik kaynatma tenceresi fiyatları ekonomiktir.Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı yemekhane tipi derin haşlama tenceresi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu kapaklı kulplu çorba tenceresi bakımı nasıl yapılır kullanılır yıkanır temizlenir değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır.Çorba tenceresiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli lokanta tipi yemek pişirme haşlama tenceresi derin çorba tencereleri helvane tencere tuzlama işkembe tencerelerin tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satışı

50-60 Kişilik Çorba Tenceresi

Satış fiyatı 4.498,87 TL
İndirim
Açıklama

50-60 Kişilik Çorba Tenceresi KPK-30142828 28X28

* Çap 28 cm.
* Yükseklik 28 cm.
* 17,2 Litre kapasite
* Komple paslanmaz çelik
* Kolay ve tam kapanan kapak dizaynı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Pres baskıyla hijyenik dizayn
* Rahat taşıma için sağlam taşıma kulbu
* Kaliteli paslanmaz saçdan mamul
* Ağzından tabanına komple silindirik düz yapılı dizayn

Dikkat: Bütün tabanlı pişirme, kaynatma ve haşlama tencerelerini; içleri boşken kesinlikle ateşe koymayınız ve uygun brülör ve alev boyuyla kullanınız.

Bütün diğer markalı yemek pişirme tencerelerinizin taban tamiri ve tencere kulp tamiri kapak tamirleri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

50-60 Kişilik Çorba Tenceresi KPK-30142828 28X28:Çorbacı tipi paslanmaz çelik 3 Kat tabanlı kulplu derin haşlama yemek pişirme tenceresinde kemik kaynatma, haşlama işlerinizi yapabilirsiniz. Isıyı tam ve homojen olarak içerisine veren sağlam bir üründür. Sanayi tipi tam kapanan kapağı, özel pres baskılı imalat ve diğer tencere çeşitlerimize özel fiyat teklifi için ulaşabilirsiniz - 50-60 kişilik çorba tenceresi satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.