304 Kalite Fırın Tepsisi OZB-3904
Özellikleri / Malzemesi Yuvarlak Fırın Tepsi 32 cm ebadında ve 9 cm derinliğinde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Kaliteli Paslanmaz Fırın Tepsisi modelleri fiyatları, toptan 304 Kalite Fırın Tepsisi çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli 304 Kalite Fırın Tepsisi Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 304 Kalite Fırın Tepsisi Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 304 Kalite Fırın Tepsisi Kulla

304 Kalite Fırın Tepsisi

Satış fiyatı 483,87 TL
İndirim
Açıklama

304 Kalite Fırın Tepsisi OZB-3904  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yuvarlak Fırın Tepsi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 32 cm

Derinlik: 9 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Fırın Tepsisi fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 304 Kalite Fırın Tepsisi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kaliteli Fırın Tepsisi fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Fırın Tepsisi alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz