26 cm Sac Pizza Tepsisi A 131 26: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel 26 cm sac pizza tepsisi modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından 26 cm sac pizza tepsisi fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli 26 cm sac pizza tepsileri modelleri uygun sac pizza tepsisi fabrikası fiyatı üreticisinden toptan pizza tepsisi satış listesi 26 cm pizza tepsisi fiyatlarıyla sac pizza tepsisi satıcısı kampanyalı

26 cm Sac Pizza Tepsisi

Satış fiyatı 419,13 TL
İndirim
Açıklama

26 cm Sac Pizza Tepsisi A 131 26

 * Ölçü: 26 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kalınlık: 0,6 mm

 * Yükseklik: 2,5 cm

 * Kapasite: 1,07 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ağırlık: 0,38 kg

 * Alüminize çelik gövde

 * Düz taban Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Siyah non-stick 2 kat

26 cm Sac Pizza Tepsisi A 131 26: 26 cm sac pizza pişirme tepsisi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.