20 Tepsilik Elektrikli Fırın Çeşitleri MKF-20E:Buharlı yemek pişirme fırınları fanlı unlu mamüller pişiricileri sanayi tipi mutfak fırınlarından elektrikle çalışan bu konveksiyonlu fırının imalatı konveksiyonlu yemek fırını fanlı pastane fırını buharlı et pişirme fırını olarak kullanılması için yapılmış olup kaliteli konveksiyonlu fırın arayanlara tavsiye edilir. Üretiminde kullanılan profesyonel malzemelerle 20 tepsilik bu elektrikli fırını uzun yıllar kullanabilirsiniz - 20 tepsilik elektrikli fırın satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
20 Tepsilik Elektrikli Fırın:Buharlı yemek pişirme fırınları fanlı unlu mamüller pişiricileri sanayi tipi mutfak fırınlarından elektrikle çalışan bu konveksiyonlu fırının imalatı konveksiyonlu yemek fırını fanlı pastane fırını buharlı et pişirme fırını o

20 Tepsilik Elektrikli Fırın

Satış fiyatı 130.658,22 TL
İndirim
Açıklama

20 Tepsilik Elektrikli Fırın MKF-20E

 * Sanayi tipi 20 tepsilik elektrikle çalışan konveksiyonlu fırın; buharlı yemek pişirme fırını fanlı unlu mamül pişirme fırını ve çeşitli yiyecekleri hızlıca pişirmek için kullanılan endüstriyel fırın modelidir - 20 tepsi kapasiteli elektrikle çalışan konveksiyonlu fırın satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* 20 tepsilik konveksiyonlu fırının paslanmaz çelik gövdesi ve şasesi vardır

* Elektrikle çalışan bu fırında; 2/1 ölçüsünde tepsi standı ile 10 2/1 fırın tepsisinde pişirme veya 20 ad. GN 1/1 gastronom yemek tepsisi ile unlu mamül-yemek pişirme imkanı vardır - 20 tepsi kapasiteli elektrikle çalışan konveksiyonlu fırın satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ölçüleri 947x1295x978 mm. olan 20 tepsilik elektrikli fırının ağırlığı 157 kg.dır

 * 20 tepsilik elektrikli fırının çalışma elektriği 380 Volt 50 Hz 3 N (Trifaze sanayi elektriği) olup toplam elektrik gücü 16 Kw.dır - 20 tepsi kapasiteli elektrikle çalışan konveksiyonlu fırın satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Buharlı olma özelliğiyle ve yapılan su bağlantısıyla gıdaların pişirilirken nemlendirilmesi olanağı sağlanmıştır

* Fonksiyonel otomatik nemlendirmeli pişirme programları, güvenliği sağlayan emniyet termostatı fırının rahat kullanımını sağlar - 20 tepsi kapasiteli elektrikle çalışan konveksiyonlu fırın satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Kullanıcı tarafından sökülebilen çift camlı kapak sistemi ile kolay fırın temizliği, çapraz yerleştirilmiş aydınlatma lambaları ile gıdaların net görülmesi imkanı, kullanıcı dostu kumanda paneli, yüksekliği ayarlanabilir ayaklar fırının kolay kullanımını sağlar

 * Yüksek verimli elektrikli ısıtma sistemi, kapağın kapatılmasıyla başlayan pişirme döngüsü, kontrol edilebilir baca çıkışı, alt bölümünde bulunan yağ toplama haznesi yiyecek pişirme fırınının artı özelliklerindendir - 20 tepsi kapasiteli elektrikle çalışan konveksiyonlu fırın satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Uluslararası güvenlik standartlarına uygunluk, Avrupa üretimi motor ve fan sistemiyle 20 tepsilik konveksiyonlu fırının güvenli kullanımı sağlanmıştır

 * Otellerde kafelerde fabrikalarda yemekhanelerde hızlı yemek pişirme fırını olarak kullanılan 20 tepsilik elektrikli fırın 2 yıl garantili satılmakta olup, elektrikli konveksiyonlu fırın yedek parçaları (rezistansı, fanı, kapak kulbu, kapı camı, elektronik beyini, termostatı, gastronom kabı, rölesi, kontaktörü, silikon kapı lastiği, fitil contası v.b. otel fabrika kafe yemekhane tipi elektrikli yemek fırını parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal elektrikli konveksiyonlu yemek pişirme fırını yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir elektrikli fırınınız var ve arızalıysa veya elektrikli buharlı fırınınızın konveksiyonlu yemek fırınının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli sanayi tipi konveksiyonlu fırın tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel fanlı yemek-unlu mamül pişirme fırınının bakımını elektrikli konveksiyonlu fırınların tamirini bakımını servisini yaptırabilir, elektrikli konveksiyonlu fırın yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel konveksiyonlu fırın tamiratı, 20 tepsilik yemek pişirici bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

20 Tepsilik Elektrikli Fırın MKF-20E:Buharlı yemek pişirme fırınları fanlı unlu mamüller pişiricileri sanayi tipi mutfak fırınlarından elektrikle çalışan bu konveksiyonlu fırının imalatı konveksiyonlu yemek fırını fanlı pastane fırını buharlı et pişirme fırını olarak kullanılması için yapılmış olup kaliteli konveksiyonlu fırın arayanlara tavsiye edilir. Üretiminde kullanılan profesyonel malzemelerle 20 tepsilik bu elektrikli fırını uzun yıllar kullanabilirsiniz - 20 tepsi kapasiteli elektrikle çalışan konveksiyonlu fırın satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.