Kullanılmış Reşo AKR99:Sıcak yemek sunumu için profesyonel kullanılmış reşo fiyatları otellerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik ikinci el reşo modelleri elektrikle ısıtma için endüstriyel kullanılmış reşo teknik şartnamesi otellerde kullanılan kullanılmış reşo fiyatı özellikleri sıcak yemek sunumu için kullanılmış 2.el reşo bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
En Uygun Kullanılmış Reşo Fiyatları-Topkapıda Kullanılmış Reşo Satanlar;Jel yakıtlı kullanılmış kayar kapaklı reşo ekonomik kullanılmış reşo satıcısı dayanıklı kullanılmış kayar kapaklı reşo üreticileri kullanılmış reşo fiyatı kullanılmış reşo servisi ku

Kullanılmış Reşo

Satış fiyatı 9.678,00 TL
İndirim
Açıklama

Kullanılmış Reşo AKR99

 * Restoranlarda otellerde masaya sıcak yemek servisinde kullanılan bu kullanılmış reşonun imalatı paslanmaz çelikle yapılmıştır - Kullanılmış jelli reşo ve sıfır elektrikle/jelle ısıtan reşo satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kullanılmış reşo kayar kapaklıdır (Roll top chafing dish)

 * Kutulu jel reşo yakıtıyla ısıtma yapar - Kullanılmış jelli reşo ve sıfır elektrikle/jelle ısıtan reşo satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kullanılmış reşonun markası dünyaca ünlü G.M. markadır

 * Son derece kaliteli ve temiz kullanılmış bir reşodur - Kullanılmış jelli reşo ve sıfır elektrikle/jelle ısıtan reşo satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca 2 yıl garantili otel restoran tipi sıfır jelli yakıt kullanan reşoları ve elektrikli reşoların satışını da yapıyoruz. Yetkili satıcısından endüstriyel mutfak reşolarının bayisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kullanılmış Reşo AKR99:Sıcak Yemek Servis Reşoları Jel Yakıtlı Osmanlı Ocakları Elektrikli Seyyar Yemek Sıcak Tutucularından bu kullanılmış reşonun imalatı son derece kaliteli yapılmış olup temiz kullanılmış bir reşodur - Kullanılmış jelli reşo ve sıfır elektrikle/jelle ısıtan reşo satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.