12 No Et Kıyma Makinası APK1:Düşük kapasitelerde kıyma çekmek için kullanılan bir makinedir.12lik kıyma makinası olarak geçer.Küçük kasaplarda marketlerde kebapçılarda köftecilerde köftelik kıyma çekmek için kullanılır.Dışı paslanmaz çelik kasalı olup dayanıklı kıyma mikanıs dişlilerinden oluşan şanzımanı vardır.220 voltluk monofaze ev elektriğiyle çalışan kıyma makinası modelidir.Yedek parçaları bol ve ucuzdur proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli kasap kıyma makinaları modelleri küçük lokantalara en uygun 12 lik kıyma çekme makinası toptan kasap et kıyma makinası satış listesi 12 no küçük market et kıyması yapma makinası fiyatlarıyla paslanmaz çelik kıyma makinası satıc

12 No Et Kıyma Makinası

Satış fiyatı 24.932,22 TL
İndirim
Açıklama

12 No Et Kıyma Makinası APK1

12 No Paslanmaz Saç Kaplamalı Et Kıyma Makinesi - 12 lik Paslanmaz Kıyma Makinesi  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Et Kıyma Yapma Kapasitesi Saatte 100 Kilo
Et Kıyma makinasının Motor Gücü 0.55 Kw.dır
Et Kıyma makinesinin motoru dakikada 1500 devir hızla döner Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu et kıyma makinesinin çalışma elektiriği 220 V 50 Hz Monofaze elektriklidir.

Et kıyma makinasının yüksekliği 28.5 cm
Et kıyma makinasının genişliği 24.5 cm
Et kıyma makinasının uzunluğu 56 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Et İtme Kazan Malzemesi AISI 304 Kalite Paslanmaz Çelik
Dış Kaplama AISI 304 Kalite Paslanmaz Çelik
Komple paslanmaz dış kaplama

Et kıyma makinesinin Kaplaması içerisinde; redüktörüne arkadan akuple edilmiş elektrik motoru vardır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Şık ve estetik görünüm
Yaygın servis ağıyla 2 yıl gerçek garanti

Bol ve ucuz yedek parça
15 yıl yedek parça bulundurma garantisi

NOT: Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; paslanmaz et kıyma makinesinin üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Zaten böyle bir paslanmaz kaplamalı et kıyma makineniz var  ve Arızalı ise Teknik Servis  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Endüstriyel Tip Bu Küçük Et Kıyma Makinası ile; her türlü eti kıyma haline getirme, et çekme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Değişik ölçülü et çekme aynalarıyla değişik amaçlı et kıyması ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sağlam ve şık dizaynıyla küçük ve sanayi tipi bu et kıyma makinası bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

12 No Et Kıyma Makinası APK1:Gün içerisinde fazla kıymaya ihtiyacı olmayan kendi kıymasını günlük kendisi çekmek isteyen işyerleri için bu küçük kıyma makinası modeli et kıyma makinası modelleri içerisinde küçük fakat sağlam yapılı işinizi rahatlıkla görebilecek bir üründür. Küçük et kıyma makinası arıyorsanız bu et kıyması yapan makina tam size göre Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.