10 Radyanlı Döner Ocağı Üreticileri KLG225-VAD : Kullanışlı ve sağlam yapıdaki bu 10 radyanlı döner ocağıyla pişireceğiniz dönerin tadı mükemmel olacaktır. Hareketli gövdesi sayesinde döner etinin istenilen şekilde kurumadan pişmesini sağlayacaktır - 10 radyanlı döner ocağı proje@mutfakmalzemeleri.com
10 Radyanlı Döner Ocağı:Kullanışlı ve sağlam yapıdaki bu 10 radyanlı döner ocağıyla pişireceğiniz dönerin tadı mükemmel olacaktır. Hareketli gövdesi sayesinde döner etinin istenilen şekilde kurumadan pişmesini sağlayacaktır - 10 radyanlı döner ocağı satı

10 Radyanlı Döner Ocağı

Satış fiyatı 189.331,47 TL
İndirim
Açıklama

10 Radyanlı Döner Ocağı KLG225-VAD

 * Bu 10 radyanlı döner ocağı emniyet ventilli gaz valfli olup, alttan motorludur (çift yönde dönebilme özelliği) - 10 radyanlı döner ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.     

 * Hareketli gövdesi sayesinde ısıtıcılar döner etine yaklaşır ve dönerin istenilen ölçüde pişmesini sağlar               

 * 10 radyanlı döner ocağının şişleri ayarlanabilir özelliktedir - 10 radyanlı döner ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Paslanmaz çelik gövdeli tasarımı ile dayanıklıdır 

 * AISI-310 S Cr-Ni radyan koruma teli mevcuttur - 10 radyanlı döner ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 10 radyanlı döner ocağının yüksekliği; 1230 mm, genişliği; 750 mm, derinliği; 800 mm, ağırlığı ise 71 kg'dir

 * Bu döner ocağı V şeklinde olup 5+5 toplam 10 radyanlıdır - 10 radyanlı döner ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bu 10 radyanlı hareketli gövdeli döner ocağının gerilimi; 230V/50Hz

 * Döner ocağının döner eti kapasitesi 120-140 kg.'dır - 10 radyanlı döner ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 10 radyanlı döner ocağı 2 yıl garantili satılmakta olup, döner ocağı yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal 10 radyanlı döner ocağı yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir döner ocağı var ve arızalıysa veya 10 radyanlı döner ocağının bakıma ihtiyacı varsa; döner ocağı tamircilerinden oluşan teknik servisimize döner ocağınızın tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. 10 radyanlı döner ocağı tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

10 Radyanlı Döner Ocağı KLG225-VAD :Kullanışlı ve sağlam yapıdaki bu 10 radyanlı döner ocağıyla pişireceğiniz dönerin tadı mükemmel olacaktır.Hareketli gövdesi sayesinde döner etinin istenilen şekilde kurumadan pişmesini sağlayacaktır - 10 radyanlı döner ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.