1 Metrelik Saç Brülör Beki M.D014.07 Özellikleri / Malzemesi 100 Cm Krom olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, 1 Metrelik Saç Brülör Beki üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Atmosferik Brülör modelleri fiyatları, toptan 1 Metrelik Saç Brülör Beki çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli 1 Metrelik Saç Brülör Beki Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 1 Metrelik Saç Brülör Beki Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 1 Metrelik Saç Brülör Beki

1 Metrelik Saç Brülör Beki

Satış fiyatı 1.399,86 TL
İndirim
Açıklama

1 Metrelik Saç Brülör Beki M.D014.07

Atmosferik Brülör  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
100 Cm
Krom olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 1 Metrelik Saç Brülör Beki fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 1 Metrelik Saç Brülör Beki modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 1 Metrelik Saç Brülör Beki fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 1 Metrelik Saç Brülör Beki alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.