x 


Ahşap Çöp Kovası

Oteller için profesyonel ahşap çöp kovası modelleri lokanta önlerinde kullanıma uygun kaliteli ve ekonomik ahşap çöp kovası fiyatları imalatçılarından sağlam ahşap çöp kovası satışı telefon 0212 2370750
Ahşap Çöp Kovası SN 137:Profesyonel ahşap çöp atma kovası fiyatları kaliteli ahşap çöp kovası modelleri endüstriyel ahşap küllüklü çöp kovası teknik şartnamesi ekonomik ahşap çöp kovası fiyatı özellikleri sanayi ahşap çöp kovası bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.800,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ahşap Kaplamalı Şık Çöp Kovası SN 137

Ahşap Kaplamalı Dış Mekan Çöp Kovası

* Kova Çapı: 29 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kova Yüksekliği: 50 cm
* Ayak Yüksekliği: 68 cm
* Ayak Genişliği: 35 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ahşap Kaplamalı Şık Çöp Kovası SN 137:Hem park ve bahçelerde hem de otel iş yeri restoran önlerinde kullanıma uygun ahşap kaplamalı model son derece şık görünümlü bu ahşap çöp kovası tüm dış mekanlarda kullanıma uygundur - Ahşap çöp kovası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok