x 


40 Kg Lahmacun Hamuru Karma Makinası

Lahmacun hamuru yoğurma makinalarından bu spiralli lahmacun hamuru karıştırma makinasıyla 40 kiloya kadar lahmacun hamurunu yoğurabilir lahmacun yapabilirsiniz
40 Kg Lahmacun Hamuru Karma Makinası HS 60 T:Lahmacun salonlarında kebapçılarda pide lahmacun hamuru açmakta kullanılan profesyonel 40 kg hamur yoğurma kapasiteli lahmacun hamuru karma makinasıdır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 109.483,36 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

40 Kg Lahmacun Hamuru Karma Makinası HS 60 T

Hamur Yoğurma Makinası 40 Kg Kapasiteli Hamur Yoğurucu Makina

* Un kapasitesi: 35 kg un Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hamur kapasitesi: 40 kg hamur
* Kazan hacmi: 60 lt
* Motor gücü: 1,5 - 2,5 kw 380 Volt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kazan çapı: 60x30 cm
* En-boy-yükseklik: 110x55x105
* Net ağırlık: 230 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Spiral çatalı sayesinde istenilen miktarda yoğurma yapabilme
* Paslanmaz çelik kazan, spiral ve bıçak
* Spiral çatal ve kazanın birlikte dönmesi sayesinde kısa sürede ve yüksek kıvamlı hamur yapabilme Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çift deviri sayesinde istenilen özellikte yoğurma kabiliyeti
* Yoğurma süreleri ayarlanabilen kontrol paneli
* Şanzuman sistemi sayesinde daha güçlü Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* CE direktiflerine uygun üretim

40 Kg Lahmacun Hamuru Karma Makinası HS 60 T:35 kilo unu malzemesiyle birlikte 40 kilograma kadar karıştırıp yoğurabilen bu makinayla aynı zamanda dolma kıyması yoğurabilir çiğ köfte yapabilirsiniz. Baklava hamuru veya daha sert hamurlarda bile zorlanmadan yoğurma yapar, sorunsuz çalışır - 40 kg lahmacun hamuru karma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok