x 


2. El Buz Makinalı Su Sebili

2. El Su Sebili:Sıcak su soğuk su ve az miktarda buz için kullanabileceğiniz bu damacanalı sebilli buz makinesi suyu soğuturken ayrıca buz da yapıyor bu şekliyle hem su sebili hemde buz makinesi olarak kullanabilirsiniz - 0212 2370749
2. El Su Sebili AİSS90:Sıcak su soğuk su ve az miktarda buz için kullanabileceğiniz bu damacanalı sebilli buz makinesi suyu soğuturken ayrıca buz da yapıyor bu şekliyle hem su sebili hemde buz makinesi olarak kullanabilirsiniz. Su sebilli buz makinesi haricinde diğer su sebili ve buz makinesi parçalarını da buz makinası ve su sebili tamircisi teknik servisimizden alabilirsiniz - İkinci el sebilli buz makinası proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 20.588,27 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

2. El Buz Makinalı Su Sebili AİSS90

 - Damacanayla kullanabileceğiniz hem su sebili hemde buz makinesidir - İkinci el sebilli buz makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Su sebilli buz makinesi Sıcak ve soğuk sistemler isteğe göre beraber veya ayrı ayrı çalıştırılabilir

 - İkinci el su sebilli buz makinesinin damacananın takıldığı delici ucu sivridir.Damacananın kolay takılmasını sağlar - İkinci el sebilli buz makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - 2. el damacanalı sebilli buz makinesinin Musluklara giden borularda koku yapmaz malzeme kullanılmıştır

 - İkinciel damacanalı buz makinesi ürün ölçüleri 540 x 320 x 480 mm dir - İkinci el sebilli buz makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - 2.El sebilli buz yapma makinesinin otomatik sigorta sistemi susuz kalma durumunda makinenizi devre dışı bırakarak yanmaktan korur

 - Ayrıca elinizde bu su sebilli buz makinesinden varsa veya başka marka bir su sebili veya buz makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli buz makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel su sebili buz makinesi makinelerinin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel su sebili ve buz makinalarının tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - 2 yıl garantili sanayi tipi buz makinesi ve su sebillerinin satışını da yapıyoruz. Yetkili satıcısından su sebili buz makinalarının Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

2. El Buz Makinalı Su Sebili AİSS90:Sıcak su soğuk su ve az miktarda buz için kullanabileceğiniz bu damacanalı sebilli buz makinesi suyu soğuturken ayrıca buz da yapıyor bu şekliyle hem su sebili hemde buz makinesi olarak kullanabilirsiniz. Su sebilli buz makinesi haricinde diğer su sebili ve buz makinesi parçalarını da buz makinası ve su sebili tamircisi teknik servisimizden alabilirsiniz - İkinci el sebilli buz makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok