x 


1 Metrelik Pleyt Izgara

İmalatçısından en kaliteli 1 metrelik pleyt ızgara modelleri en uygun fiyatlı 1 metrelik pleyt ızgara restoran tipi 1 metrelik pleyt ızgara satış listesi 1 metrelik pleyt ızgara iskontolu fiyatlarıyla 1 metrelik pleyt ızgara satıcısı telefonu 0212 237074
1 Metrelik Pleyt Izgara RS91:Restoranlar için profesyonel 1 metrelik pleyt ızgara fiyatları köfte balık tavuk pişirmekte kullanıma uygun kaliteli ekonomik 1 metrelik pleyt ızgara modelleri büfeler için endüstriyel 1 metrelik pleyt ızgara teknik şartnamesi kantinlerde kullanılan 1 metrelik pleyt ızgara fiyatı özellikleri 1 metrelik pleyt ızgara bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 3.439,70 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

1 Metrelik Pleyt Izgara RS91

* Ölçüleri: 103x53x21 cm - 1 metrelik pleyt ızgara satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Pişirme yüzeyi ölçüsü: 99x37 cm
* Ağırlık: 29 kg
* Güç: 3400 W
* Sanayi tipidir - 1 metrelik pleyt ızgara satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ana kasalar paslanmaz çeliktir
* Sık kullanım için en iyi performansı verir
* Paslanmaz çelik kasa
* Paslanmaz rezistans - 1 metrelik pleyt ızgara satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Otomatik ithal termostat
* Hızlı ısınarak enerji tasarrufu sağlar

1 Metrelik Pleyt Izgara RS91:Kafelerde restoranlarda köfte balık et tavuk ızgara etmekte ızgarada sebze pişirmekte kullanılan bu 1 metrelik elektrikli pleyt ızgaranın imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır - 1 metrelik pleyt ızgara satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok