x 


1/2 Dişi Dirsek

İmalatçısından İndirimli 1/2 Dişi Dirsek Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 1/2 Dişi Dirsek Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 1/2 Dişi Dirsek Kullanışlı ekonomik endüstriyel
1/2 Dişi Dirsek M.D086.02 Özellikleri / Malzemesi 1/2"Dişi olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, 1/2 Dişi Dirsek üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Dirsek modelleri fiyatları, toptan 1/2 Dişi Dirsek çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 124,77 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
1/2 Dişi Dirsek M.D086.02

Dirsek  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
1/2"Dişi
olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 1/2 Dişi Dirsek fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 1/2 Dişi Dirsek modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 1/2 Dişi Dirsek fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 1/2 Dişi Dirsek alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok